پنج‌شنبه, 28 دی 1396
اولین دیدار مردمی مهندس مجاهد نظارات بامردم بعنوان شهردارجدید بندرماهشهر
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

اولین دیدار مردمی مهندس مجاهد نظارات بامردم بعنوان شهردارجدید بندرماهشهر
شهردار بندرماهشهرصبح امروز با تعداد زیادی از شهروندان دیدار و به مسائل و مشکلات شهروندان حاضر رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بندرماهشهر، دیدار مردمی مهندس نظارات در راستای دیدارچهره به چهره با شهروندان صورت گرفت که در آن شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با شهردار بندرماهشهر پرداختند.

جلب رضایتمندی شهروندان، ارتباط رودرو و بدون واسطه مردم با شهردار، تکریم ارباب رجوع در راستای میثاق شهرداری بامردم از اهداف برگزاری جلسات ملاقات مردمی با شهروندان است.

شهرداربندرماهشهر در پایان دیدار خود بامردم درگفتگو باخبرنگار ما اظهار کرد:

صداقت در رفتار وگفتاربامردم وتوجه به مشورت در جهت تصمیم گیری اصولی را رمز مدیران برشمرد. شهرداربندرماهشهربا اشاره به اینکه در ملاقات های مردمی باشنیدن مشکلات شهروندان به دنبال ایجاد آرامش وتسریع در رفع مشکلات آنان هستیم بیان داشت: دیدارهای چهره به چهره ضمن اعتماد سازی، مشارکت مردم را در امور شهری تقویت می کند.

وی حضور مدیران درمیان مردم را به عنوان یک ضرورت یاد کرد وافزود: مسئولان نباید ازمردم جدا باشند وهیچ مانعی نباید سد راه دیدارهای شهروندان با مسئولان ومدیران شهرداری گردد.

مهندس نظارات بابیان اینکه شهرداری یک نهاد اجتماعی وخدمت رسان می باشد تاکید کرد، مدیران شهرداری باید در هرلحظه وزمان پاسخگوی شهروندان باشند ودرکوتاه ترین زمان ممکن به مشکلات آنان رسیدگی نمایند.

شهرداربندرماهشهر درپایان اعلام داشت: تلاش درجهت ارائه امکانات وخدمات بهتر به شهروندان در تمامی حوزه های شهرداری اعم از عمرانی ، خدماتی ، ترافیک اجتماعی وفرهنگی در دستور کار قرار گرفته وراهکارهای لازم جهت رفع مشکل آنان به مدیران مربوطه ارائه گردیده است.


بازگشت                   

.: شهرداری بندرماهشهر :.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0