چهارشنبه, 2 خرداد 1397
جلسـه تكـریم فـرماندار سابـق شهـرستـان بنـدر ماهشهـر از سوی شـورای اسلامـی شهـر برگـزار شـد
 ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسـه تکـریم فـرماندار سابـق شهـرستـان بنـدر ماهشهـر از سوی شـورای اسلامـی شهـر برگـزار شـد
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بندر ماهشهر:
در جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی دوره ، چهارم و پنجم و همچنین شهردار بندر ماهشهر ، از دکتر قمر فرماندار سابق شهرستان بندر ماهشهر در محل شورای اسلامی شهر تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

در این جلسه تکریم ابتداء آقای فیصلی زاده رئیس شورای شهر ، طی سخنانی ، دکتر قمر فرماندار سابق شهرستان را فردی با تجربه ، دلسوز ، و مردم دار دانست و خاطر نشان کرد ، حمایتهای مردم از ایشان و همچنین در فضای مجازی ، نشانگر مردم دوستی و پیگیری وی در همه امورات شهرستان و حل مشکلات مردمی می باشد ایشان خاطر نشان نمودند ، دکتر قمر با منش ، اخلاق خوب ، مردم داری و همچنین تعامل و همکاری با شورای اسلامی دوره چهارم موجبات پیشرفت و توسعه شهرستان شدند و این تلاش مضاعف ایشان باعث رضایت مندی مردم و دیگر مسئولان شهرستان شد .

فیصلی زاده در پایان اظهارات خود ، با توجه به تلاش مضاعف شورای اسلامی دوره چهارم ، این دوره از شورا را یکی از بهترین دوره های شورای اسلامی شهر دانست و یادآورشد ، شورای دوره پنجم نیز هم همچون دوره قبل با تلاش و کوشش فراوان در خدمت رسانی به مردم و پیشرفت و توسعه شهر گام برمی دارد و سلامت و درستی کار همراه با تعامل و همکاری با شهرداری را سر لوحه کاری خود قرار می دهیم .

وی در پایان برای دکتر قمر آرزوی سر بلندی و موفقیت در همه امور را از خداوند متعال مسئلت خواست .

در ادامه این جلسه سپس خانم حیدری نایب رئیس شورای اسلامی شهر هم طی بیاناتی خاطر نشان کرد : باید یک خدا قوت و تقدیر و تشکر ویژه از دکتر قمر به لحاظ مردم داری ، اخلاق نیک ، تلاش وکوشش ایشان در راه اعتلای شهرستان ، انجام بدهیم .

وی خاطر نشان کرد : باید با کار و اخلاق حسنه ، پیگیر امور مردم و پاسخگوی آنان باشیم تا رضایت مردم و خداوند متعال را شاهد باشیم .

وی از همه تلاش های دکتر قمر در دوران چهار ساله ایشان در فرمانداری قدر دانی کرد .

در این جلسه همچنین مهندس مجاهد نظارات شهردار بندر ماهشهر ، طی اظهاراتی گفت : از خدمات و اخلاق و مردم داری دکتر قمر هر چه بگوییم کم گفته ایم .

ایشان یادآور شدند ، دکتر قمر در هر زمانهای خاص و محدود ، شهر را به نحو مطلوب هدایت و رهبری کرده است و مردم و مسئولین شهرستان ، ایشان را یک الگوی خوب انسانی تلقی نموده اند و یاد و خاطره دکتر قمر برای همیشه در قلوب مردم و مسئولان باقی خواهد ماند و مردم از اخلاق و مردم داری ایشان بعنوان یک الگو نام خواهند برد.

مهندس نظارات هم از همه زحمات دکتر قمر در دوران فرمانداری ایشان و خدمتگزاری به مردم و اقدامات ایشان در راه پیشرفت و توسعه شهر بطور همه جانبه تقدیر و تشکر بعمل آورد .

در ادامه این جلسه دکتر قمر فرماندار سابق شهرستان بندر ماهشهر نیز در سخنانی اظهار نمود : اگر اینجانب برای مردم گرامی شهر اقدامی انجام داده ام ، بدون شک بی اشکال نبوده است و این تعاریف شما عزیزان از من ، بار مسئولیتم را در سمت های بعدی مشکل می کند .

ایشان خاطر نشان کردند ، فرهنگ خوب ومردم سالاری باید به عنوان یک فرهنگ بهینه شود و مسئولین مردم داری را سرلوحه کاری خود قرار بدهند ، چرا که مردم با بصیرت و آگاهی که دارند با کار تیمی و گروهی می تواند در ایجاد وحدت میان مردم عزیز و موفقیت های شهری در جهت توسعه و عمران شهر گام برداشت و این امر بسیار با اهمیت است و برکات خوبی را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه خاطر نشان کرد : چنانچه وحدت و کار گروهی در شورای اسلامی شهر باشد قطعاً با تلاشهای شهردار محترم هم شاهد شهری ایده آل در شهر خواهیم بود و رضایتمندی مردم فقط با همدلی و یکدلی شما رقم خواهد خورد .

دکتر قمر در پایان اظهارات از مجموعه اعضای شورای دوره چهارم به لحاظ تلاش و کوشش فراوان در راه خدمت رسانی به مردم و آبادانی شهر تقدیر و تشکر نمود وبرای شورای دوره پنجم نیز آرزوی موفقیت روز افزون و خدمت گزاری به مردم را از خداوند متعال مسئلت خواست.

در پایان این جلسه اعضای دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر متفق القول به لحاظ تعامل و همکاری دلسوزانه دکتر قمر با اعضای این شوراها در جهت رسیدگی و پیگیری مشکلات شهرستان و همچنین مردم و ویژگی منحصر به فرد ایشان در داشتن اخلاق خوب ، صمیمی ، مردم داری ، و تکریم ارباب رجوع قدردانی نموده و با لوح سپاس از ایشان تجلیل بعمل آوردنـد .


بازگشت                   

.: شهرداری بندرماهشهر :.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0